Wyniki wyszukiwania dla tagu "skoki narciarskie"

Zakopane rozpoczęło sprzedaż biletów na Puchar Świata

Niebawem rusza sezon w skokach narciarskich. Zakopane już rozpoczęło sprzedaż biletów na przyszłoroczne konkursy Pucharu Świata na Wielkiej Krokwi.     Przyszłoroczne konkursy Pucharu Świata na Wielkiej Krokwi odbędą się w dniach 17-18 stycznia. Zakopane już rozpoczęło sprzedaż biletów. Ich ceny nie uległy zmianie w porównaniu z zeszłoroczną imprezą.  Najtańsze wejściówki na sektor...

• Publikacja
  • 24/09/2014

Polacy na podium! Stoch pierwszy, Ziobro trzeci!

Rewelacyjne wiadomości z Engelbergu. Kamil Stoch zajął pierwsze miejsce, Jan Ziobro trzecie w Pucharze Świata.          Dwóch Polaków na podium na zawodach w szwajcarskim Engelbergu. Drugie miejsce zajął Niemiec Andreas Wellinger. Tak przedstawia się klasyfikacja po dzisiejszych skokach.      W pierwszej serii: Kubacki- 132 m (nota 129,7 p...